Poliția a făcut publică fotografia șoferului care a fugit după ce a fost legitimat în Timișoara. Pe numele bărbatului este un mandat european de arestare

Este a treia zi de căutări în Timișoara, unde Poliția încearcă să dea de urma unui șofer care a fugit când a fost oprit în trafic. Bărbatul a fost urmărit și polițiștii au tras inclusiv focuri de avertisment în aer, însă acesta a reușit să se ascundă. Când l-au identificat, oamenii legii au descoperit că pe numele lui este emis un mandat european de arestare. Acum, polițiștii au făcut publică fotografia acestuia și cer ajutorul populației ca să-l prindă.

Polițiștii au tras focuri de avertisment, la Timișoara, în urmărirea unui șofer. Bărbatul a reușit să scape, după ce a abandonat bolidul pe care îl conducea

S-au tras focuri de armă, miercuri după-amiază, la Timișoara, unde polițiștii au încercat să oprească un bărbat. Individul în vârstă de 35 de ani a fost oprit, în cadrul unui control de rutină. În urma verificărilor, agenții au descoperit că acesta avea emis pe numele său un mandat de arestare preventiv.

Ultima Oră

Cele mai citite