Cozi întinse pe zeci de metri la târgurile de mărțișoare

Este ultima zi de iarnă şi ne pregătim cu toţii să întâmpinăm primăvara cu o altă stare, cu optimism la gândul că vom ieşi din pandemie şi ne vom continua viaţa fără îngrădiri. Pentru foarte mulţi, cea mai bună formulă a fost un târg de mărţisor. A fost glomeraţie în plin centru al Bucureştiului. Calitatea şi cantitatea au făcut casă bună la târg. Mărţişoarele au furat privirile prin diversitate, forme, culori şi mărimi.

Ultima Oră

Cele mai citite