România, casă pentru străinii surprinși de pandemie. Poveștile a trei americani nevoiți să-și prelungească șederea după suspendarea zborurilor

Pandemia a blocat nu numai afaceri, dar a separat şi familii care au rămas răspândite pe tot globul. Au păţit-o mulţi români nevoiţi să îşi prelungească şederea în ţările în care s-au impus restricţii de călătorie. Dar în aceeaşi situaţie sunt şi mulţi străini care au făcut, de voie de nevoie, din ţara noastră o a doua casă.

Ultima Oră

Cele mai citite