Selecţionerul Edward Iordănescu a trimis 25 de convocări preliminare pentru fotbalişti de la cluburi din afara României pentru meciurile din luna martie cu Andorra şi Belarus, primele din preliminariile EURO 2024, informează, vineri, site-ul oficial al Federaţiei Române de Fotbal.