Stațiunea Costinești a ajuns o ruină: Hoteluri în paragină, gunoaie și o atmosferă generală de abandon. Un control după Paște ar putea duce la închiderea multor unități. Reacția Ministerului Familiei

Cu numai câteva săptămâni înainte de deschiderea sezonului estival, stațiunea Costinești e o ruină. Ministrul Turismului vrea să facă ordine. După Paști, un control va decide dacă unitățile aflate în stare avansată de degradare vor mai putea fi deschise sau nu.

Ultima Oră

Cele mai citite