Coincidenţă incredibilă pentru un bunic din Gorj. Exact la un an după ce s-a îmbolnăvit de COVID, bărbatul de 61 de ani a fost vaccinat împotriva cumplitei maladii. Anul trecut, pensionarul a devenit vedetă pe internet după ce a fost filmat la externare în timp ce dansa sârba în curtea spitalului, de bucurie că a scăpat cu viaţă.