spionaj Moscova
A trimis 2 SMS-uri, a fost condamnată la 7 ani de închisoare şi apoi graţiată după mai puţin de un an. Este un caz uimitor petrecut în Rusia, cel mai recent dintr-o serie de situaţii în care autorităţile ruse au acuzat conaţionali de spionaj şi înaltă trădare, pentru ca după aceea să îi elibereze. Detalii de la corespondentul nostru la Moscova, Liviu Iurea.

