soferi coronavirus
A fost prima noapte de carantină în România. Nu se mai poate circula fără un motiv întemeiat și fără acte justificative. Străzile din toată ţara au fost umplute de forțe de ordine care i-au verificat pe cei care erau pe străzi după ora 22.00.

