șofer consum droguri
În doar 4 ore, aproape 200 şoferi au rămas fără permis în toată ţara. Poliţiştii au dat 1.600 de amenzi, într-o acţiune ce a vizat transportul de mărfuri şi persoane. În București, au fost amendați șoferi care s-au urcat la volan băuţi ori sub influenţa drogurilor.

