sezonieri români germania
Sute de sezonieri români din Germania și-au cerut astăzi drepturile, într-un protest organizat la Bonn. Oamenii sunt nemulțumiți de salarii și de condițiile în care își desfășoară activitatea. Subiectul a fost dezbătut marți seara și în emisiunea România 9 de la TVR1.

