FC Barcelona și Internazionale Milano au remizat miercuri seara în capitala Catalunyei la capătul unui meci spectaculos în care gazdele au alergat constant după egalare și n-au mai avut energie sau inspirație să obțină in extremis victoria.
Paris St. Germain a câștigat la limită deplasarea de la Londra, în prima manșă din semifinalele Champions League, golul lui Ousmane Dembele făcând diferența.