România a intrat în topul țărilor cu cei mai scumpi carburanți
Cum au auzit că guvernul majorează accizele, benzinarii au început să adauge câte un pic la litru. Consiliul Concurenței s-a apucat să investigheze situația și spune că, dacă găsesc nereguli, vor fi sancțiuni. Până atunci, plătim.
22 September 2017, 21:28