Starea românilor răniţi în accidentul din Bulgaria este în continuare gravă
Cinci români, victime ale accidentului din Bulgaria de sâmbătă, sunt internaţi în Spitalul Floreasca şi se menţin în stare gravă, au anunţat medicii. Este vorba despre trei femei şi doi bărbaţi, care au fost aduşi cu elicopterele în Capitală. Patru oameni au pierit, trei români şi un turc în accidentul de autocar.
7 August 2022, 12:36