Turismul din Grecia se confruntă cu o lipsă gravă de personal

Stațiunile din Grecia așteaptă cu nerăbdare ceea ce speră să fie o vară plină. Restricțiile de călătorie impuse de COVID se relaxează la maximum începând cu 1 iunie, toate condițiile sunt îndeplinite pentru atragerea turiștilor, dar nu se mai găsește mână de lucru.

Ultima Oră

Cele mai citite