Doi adolescenți au distrus peste 100 de cruci într-un cimitir din Galați

Un nou caz de profanare de morminte în județul Galați. De data aceasta, doi minori au pus la pământ, în mai puțin de o oră, peste 130 de cruci de piatră. Au fost însă prinși la scurt timp, iar acum sunt anchetați pentru profanare de morminte. Părinții și paznicii cimitirului au fost amendați de polițiști.

Ultima Oră

Cele mai citite