O poliţistă din Ploiești a fost lovită intenţionat cu maşina. Șoferul a fugit
O agentă de la Poliţia locală din Ploieşti a fost la un pas de moarte. Un şofer a lovit-o intenționat cu maşina, apoi a fugit. Autoturismul a fost găsit abandonat, iar câteva ore mai târziu, polițiştii l-au prins şi pe şoferul vinovat. Agenta a mai fost victima unui accident asemănător, în urmă cu un an.
26 January 2019, 19:51