Ciolacu: Dacă mâine se termină net-ul în România, se termină și suveranismul vostru

Premierul Marcel Ciolacu a susținut un discurs în cadrul dezbaterii moțiunii de cenzură împotriva guvernului său, criticând dur opoziția și respingând acuzațiile formulate în document de partidele suveraniste. Șeful Guvernului a subliniat că actualul context global este unul incert și că România trebuie să rămână pe drumul dezvoltării și al stabilității.

Ultima Oră

Cele mai citite