Sportivi din lotul de tineret al Federației Române de Canotaj alături de Elisabeta Lipa, președintele Agenției Naționale pentru Sport, i-au vizitat pe copiii internați la secția de oncologie pediatrică a spitalului Marie Curie din București împreună cu mamele lor.