Coreea de Nord refuză reluarea negocierilor cu Statele Unite

Regimul din Coreea de Nord a comunicat sâmbătă că, pe termen scurt, nu intenţionează să reia negocierile pe tema programului nuclear cu Statele Unite, catalogând drept "ostile" politicile Administraţiei de la Washington, informează agenţia Associated Press.

Ultima Oră

Cele mai citite