Crimă conjugală. O femeie a fost omorâtă de soţ, apoi bărbatul s-a autodenunţat
O criză de gelozie s-a terminat cu o crimă aseară în judeţul Constanţa. Un bărbat din Murfatlar şi-a omorât soţia, chiar în casa pe care o construiseră împreună. A sunat apoi la 112 şi a anunţat ce a făcut, dar femeia nu a mai putut fi salvată. Cei doi locuiau împreună, dar se aflau în proces de divorţ.
2 July 2018, 10:45