Se întorc primii români care au plecat la muncă în Germania
Se întorc deja primii români care au plecat la muncă în Germania, în agricultură. Avionul care îi aduce acasă este așteptat să aterizeze pe aeroportul internațional din Cluj Napoca. Acolo este corespondentul TVR, Paul Olar.
22 May 2020, 13:39