Distracție pe litoral, la finalul minivacanței de 1 Mai

A fost încă o noapte de distracție extremă la malul mării, unde petrecerile s-au ținut lanț încă de weekendul trecut. Turiştii au umplut cluburile și barurile de pe plajă şi s-au distrat din plin. Pentru mulţi, ultima noapte pe litoral din această minivacanţă a fost memorabilă.

La grătar de 1 Mai, în preajma Capitalei

Bucureștenii care nu au plecat la mare sau la munte de Ziua Muncii au petrecut la iarbă verde, în apropierea Capitalei. Unul dintre locurile preferate pentru un grătar de 1 Mai a fost la Cernica, la doi pași de Capitală.

Ultima Oră

Cele mai citite