Mihaela Bălgădrean
Un medic de la Spitalul "Marie Curie" a fost bătut marți în cabinetul său de către aparținătorii unui copil, a declarat şefa secției de nefrologie a spitalului, prof. dr. Mihaela Bălgădrean.

