mesaje de la politicieni
Premierul Viorica Dăncilă le-a urat românilor să aibă parte de sănătate, linişte, belşug şi voie bună, alături de cei dragi.
Președintele Klaus Iohannis, în mesajul de Crăciun: Să avem grijă unii de alţii şi cu toţii de ţara noastră!
Klaus Iohannis a transmis, prin intermediul paginii sale de socializare, un mesaj de Crăciun pentru români, prin care amintește că Nașterea Domnului este o sărbătoare a bunătății, a compasiunii şi a generozităţii.

