S-a întors în satul natal pentru a deschide un cabinet stomatologic de care era atâta nevoie. Povestea unui tânăr medic

A dat viața zgomotoasă din București pe liniștea satului în care a copilărit. Și-a dorit să fie de ajutor acolo unde e mare nevoie de servicii medicale. Este povestea lui Andi Nițulescu, un tânăr stomatolog care, după 15 ani în care a profesat în străinătate, dar și în Capitală, s-a întors acasă, la Bâcleș, în Mehedinți. Alături de iubita lui, o tânără din Albania, a deschis un cabinet stomatologic.

Ultima Oră

Cele mai citite