măsuri școala coronavirus
După aproape 3 luni, timp în care școala s-a mutat acasă, primii elevi s-au întors în bănci. Sunt cei din clasele a VIII-a și a XII-a, care vor face pregătire pentru examene și care au optat pentru acest lucru. Nimic nu mai este însă cum a fost. Încă de la intrare, copiii s-au lovit de o altă realitate.
Ministerul Educației anunță măsurile de prevenire și combatere a îmbolnăvirilor cu SARS CoV-2 în unitățile de învățământ
Ministerul Educației a anunțat măsurile de prevenire și combatere a îmbolnăvirilor cu SARS CoV-2 pentru unitățile/instituțiile de învățământ, instituțiile publice, pentru toate structurile aflate în subordonarea MEC.
- 1
- 2

