marian neacşu
Biroul Permanent Național al PSD s-a reunit luni, pentru prima dată după 10 luni. Acest for al social democraților nu a mai fost convocat dinainte de legislativele de anul trecut. Excluşii din PSD dau bătăi de cap partidului. În timp ce aceştia critică deciziile liderilor şi acţiunile lui Liviu Dragnea, conducerea centrală a social-democraţilor anunţă că nu e nevoie de reforme şi se asigură că cei excluşi sunt scoşi inclusiv din bazele de date.
- 1
- 2

