Familia Regală îi felicită pe sportivii români de la Jocurile Olimpice. "Suntem mândri de întreaga echipă olimpică"
Custodele Coroanei Române, Majestatea Sa Margareta, şi Alteţa Sa Regală Principele Radu au adresat, luni, o scrisoare de felicitare Comitetului Olimpic şi Sportiv Român pentru rezultatele obţinute, pentru "dedicaţia şi performanţa" sportivilor tricolori participanţi la Jocurile Olimpice de la Paris.
12 August 2024, 16:05 (actualizat 12 August 2024, 16:08)