Președinta Georgiei a vizitat Mănăstirea Antim din București. Salome Zourabichvili: A fost o onoare
Aflată în vizită oficială în țara noastră, președinta Georgiei, Salome Zourabichvili, a fost, marți, la Mănăstirea Antim din București. Președinta Georgiei a fost primită de Episcopul vicar patriarhal Varlaam Ploieșteanul și a depus un buchet de flori la statuia Sfântului Antim Ivireanul, relatează basilica.ro.
12 October 2022, 16:17