Patru noi decese cauzate de coronavirus. Bilanțul în România a ajuns la 22

Încă patru persoane infectate cu noul coronavirus au murit, a anunțat Grupul de Comunicare Strategică. Bilanțul deceselor în România a ajuns la 22. Pacienții aveau vârste cuprinse între 45 și 70 de ani. Numărul total al deceselor înregistrate în România din cauza coronavirusului ajunge la 22.

Ultima Oră

Cele mai citite