De mai bine de o săptămână, restaurantele din Timișoara au din nou activitatea la interior suspendată, așa că patronii au fost nevoiți să revină la soluția livrărilor la domiciliu. Doar că de această dată, au început să ducă personal pachetele la adresele clienților.
Există soluții pentru cei care vor să evite aglomerația. Și trebuie să evitați aglomerația, pentru sănătatea voastră. Sunt producători care fac livrări la domiciliu în această perioadă în care pregătirile pentru masa de Paște au intrat deja în linie dreaptă.