Alţi 25 de cetăţeni americani au fost incluşi pe "lista neagră" de către Rusia "ca răspuns la sancţiunile constante ale administraţiei Biden împotriva cetăţenilor ruşi", a anunţat luni la Moscova ministerul rus al Afacerilor Externe, informează The Guardian.