București: Doi francezi au căzut cu mașina în Lacul Floreasca. Brigada Rutieră: Şoferul nu ar fi adaptat viteza la condiţiile meteo

Doi cetăţeni francezi au ajuns cu maşina în Lacul Floreasca, vineri dimineață. Tinerii se întorceau de la o petrecere. Au reuşit să iasă singuri din maşină şi au început să rătăcească pe străzile din apropiere. Acolo i-au găsit polițiștii și medicii SMURD. Tinerii au fost duşi la Spitalul Floreasca. Niciunul dintre cei doi nu recunoaşte că ar fi condus maşina.

Ultima Oră

Cele mai citite