Moment istoric la Dinamo: Negoiță a vândut clubul spaniolilor veniți la negocieri în Romania! Înaintea parafării actelor de preluare, spaniolii vor să scape de fanii acționari minoritari constituiți în "Doar Dinamo București".
Ionuţ Negoiţă a intrat şi el în lupta împotriva pandemiei de coronavirus. Acţionarul majoritar de la Dinamo şi-a pus hotelul la dispoziţia medicilor şi asistentelor ce tratează pacienţii infectaţi cu virusul COVID-19.
Fanii lui Dinamo au răbufnit după umilinţa cu Viitorul (0-4) şi au încercat să intre peste jucători şi conducere la vestiare. Miriuţă şi-a desfiinţat jucătorii şi a confirmat escapadele despre care s-a vorbit presă.
Dinamoviştii cer o soluţie pentru stadionul din „groapă”! Au venit să le ceară autorităţilor să rezolve de urgenţă situaţia aberantă în care se află centrul sportiv din Ştefan cel Mare.