Senatorul Ion Iordache şi-a anunţat în plen demisia din grupul PNL

Senatorul Ion Iordache a anunţat miercuri, în plen, că a demisionat din grupul liberal, va activa, în continuare, ca parlamentar neafiliat şi rămâne "deocamdată" membru PNL." Este al 16-lea parlamentar care părăsește grupul liberal. Până miercuri la prânz și deputatul Violeta Alexandru a anunţat că demisionează din grupul parlamentar PNL

Ultima Oră

Cele mai citite