Bolojan: România cheltuie anual cu 25% mai mult decât își permite. Plătim dobânzi de 12 miliarde de euro în fiecare an

Ilie Bolojan a vorbit în exclusivitate la TVR 1 despre pachetul 3 de măsuri și reducerile de cheltuieli în administrație. Premierul a afirmat că România are nevoie de mai mulți oameni care lucrează în economia reală. Șeful Guvernului a fost invitatul Ramonei Avramescu, într-o ediție specială transmisă la TVR 1, TVR Moldova și TVR Internațional.

Ultima Oră

Cele mai citite