Presa prezintă variante diferite ale incidentului în care au fost implicații Ducii de Sussex, la New York. Poliția neagă că ar fi fost aproape de o catastrofă

Apar noi detalii referitoare la incidentul în care ar fi fost implicat Prințul Harry, la New York. Cuplul ar fi fost urmărit de mai mulți fotoreporteri, după participarea la un eveniment monden, însă nu ar fi fost în pericol, așa cum susțin reprezentanții prințului. De altfel, reprezentantii poliției din New York au subliniat că nu a fost vorba de un incident aproape de catastrofă. Primarul metropolei și-a exprimat îndoiala cu privire la urmărirea de două ore, descrisă de reprezentanții prințului, într-un oraș atât de aglomerat ca New York. Tabloidele de la Londra se întreabă dacă nu cumva a fost o poveste exagerată, pentru a readuce cuplul in atenția presei.

Taximetristul care i-a condus pe Prințul Harry și Meghan, după incidentul cu paparazzi din New York, a mărturisit că cei doi păreau nervoși și speriați

A apărut și mărturia taximetristului care i-a condus pe prințul Harry și pe Meghan, după incidentul în care au fost implicati la New York. Șoferul spune că mașina sa a fost luată cu asalt de fotoreporteri, iar Harry și Meghan păreau nervoși și speriați. Potrivit reprezentanților lui Harry, prințul, soția sa și mama acesteia au fost implicați într-un incident la New York, care se putea încheia cu o catastrofă. Mașina în care se aflau cei trei ar fi fost urmărită prin New York timp de două ore de paparazzi, însă poliția din metropola americană nu a confirmat acest incident.

Ultima Oră

Cele mai citite