Locatarii blocului ars din Capitală cer ajutor, dar strigă degeaba

Locatarii blocului din Capitală, care a ars acum două săptămâni şi care nici nu există în acte, au rămas doar cu promisiunile primarului de sector. După ce au ajuns în stradă, edilul le-a spus că le va plăti chiria pentru următorii 3 ani. Acum, nimic nu mai pare clar. S-au dus a treia oară la Primărie şi, după un scandal pe holuri, au aflat că vor primi un document care să ateste că nu li se va acorda ajutor financiar.

Ultima Oră

Cele mai citite