Soprana Felicia Filip este o fană a Rapidului și ar vrea să cânte imnul echipei, pe stadionul Giulești. Invitată la podcastul ''Inimi vișinii", cunoscuta soprană a făcut declarații emoționante despre atașamentul său pentru CS Rapid și a cântat prima strofă a imnului.