Proprietarii de cafenele și terase, amendați pentru mesele oferite în igluuri

Ca atare, proprietarii de cafenele și terase, care nu au vrut să renunțe la afacere, au investit în igluuri. Aproape 15.000 de lei, iar clienții au început să apară. Doar că, odată cu ei au venit și polițiștii, atât cei de la Poliția Locală, cât și cei de la Poliția Națională. Iar amenzile au început să curgă.

Ultima Oră

Cele mai citite