Hoţii au găsit o nouă metodă de tâlhărie. Pentru a intra în locuinţe, indivizii pretind că sunt angajaţi ai statului, care fac recensământul populaţiei, sau lucrători la companii de utilități. Hoţii imobilizează victimele şi le fură din casă tot ce au de valoare.