SUA: Halloween a fost sărbătorit la Casa Albă, în pofida pandemiei
Chiar dacă este pandemie, Casa Albă a ținut să sărbătorească Halloween-ul și anul acesta. A fost o ceremonie mai restrânsă, cuplul prezidențial nu a mai împărțit bomboane celor mici și au admirat de la distanță parada costumelor.
26 October 2020, 14:55