Un polițist a oferit o sticlă cu apă unei bătrâne care vindea flori pe un bulevard din Cluj
România frumoasă se vede în gesturile mici, care înseamnă mult. Un poliţist din Cluj-Napoca a devenit erou pe Internet, pentru că a oferit o sticlă cu apă unei bătrâne sărmane, de 86 de ani, care vindea flori. Totul s-a întâmplat într-o zi în care era cod roşu de caniculă.
8 August 2017, 20:37