A murit muzicianul Garbis Dedeian

Jazzul românesc este în doliu. A murit Garbis Dedeian, unul dintre cei mai importanți muzicieni de gen din România. Avea doar 60 de ani și încă multe de spus în jazz.

Ultima Oră

Cele mai citite