Zece puncte de trecere a frontierei deschise la granița româno-ungară de joi dimineața
De joi dimineața, de la ora 6.00, sunt deschise 10 puncte de trecere a frontierei la granița româno-ungară, în urma discuțiilor dintre miniștrii de Interne ai celor două state, pentru a se evita, astfel, aglomerația din ultimele zile.
20 May 2020, 22:13