În lumea celor care nu pot vedea. Peste 200 de timișoreni și-au testat limitele la un eveniment caritabil
Eveniment caritabil inedit azi-noapte, la Timișoara. Peste 200 de oameni au înotat fără să vadă! Organizatorii s-au gândit că, astfel, participanții pot înțelege mai bine cum este viața de zi cu zi a nevăzătorilor. Banii strânși vor ajunge la două asociații non profit, care ajută persoanele cu deficiențe de vedere.
21 October 2018, 21:16