Fiscul vrea ca fiecare contribuabil să aibă e-mail
Fiscul vrea să avem cu toţii e-mail. Informaţia se regăseşte într-un proiect al ANAF, care prevede că toţi contribuabilii vor comunica în viitor cu instituţia prin spaţiul virtual privat. De la intenţie până la faptă e însă cale lungă. Iar la sate, chiar misiune imposibilă.
24 July 2017, 21:17