elev de 10 bătut de mamă
Schimbare de situaţie în cazul olimpicului de 13 ani, snopit în bătaie de mama sa. Autorităţile au încercat să-l ia pe băiat de acasă, dar s-au lovit de refuzul lui categoric. Copilul va rămâne încă o săptămână în grijă mamei, după care dosarul va fi rejudecat. Raportul medico-legal nu lasă loc de dubii: copilul a fost lovit şi muşcat.

