Elena Udrea a ieșit din Penitenciarul Târgșor, după ce a fost eliberată condiționat din închisoare
Fostul ministru al Turismului, Elena Udrea, a fost eliberată, joi, din Penitenciarul Târgșor, după ce Tribunalul Prahova a respins contestația formulată de DNA Ploiești față de decizia Judecătoriei Ploiești privind liberarea condiționată a acesteia.
17 July 2025, 10:14 (actualizat 17 July 2025, 20:31)