Un băiețel din Oradea s-a electrocutat la un bancomat
Un băieţel de doi ani din Oradea a ajuns la spital, electrocutat la un bancomat. Mama copilului a povestit speriată cum micuţul a fost, pur şi simplu, aruncat de şocul electric. L-a dus într-un suflet la urgenţă şi a anunţat banca. Specialistii încearcă să afle cum a fost posibil accidentul, mai ales că şi primii reprezentanţi ai băncii, care au venit la bancomat, s-au electrocutat.
1 April 2018, 17:15